Aktuality : Výsledky 9. a 10. kola mužů, žen, dorostenců, starších žaček a žáků
Zasláno od Mara dne 15.10.2018 6:20:00 (186 otevření)
Aktuality

Pátek 12.10. - neděle 14.10.2018

Muži - II. liga

V sobotu jsme hráli utkání na hřišti soupeře TJ Vřeskovice. Utkání začalo ve 14:00.
Úvod utkání nám moc nevyšel. Po několika minutách jsme prohrávali o dvě branky. Pak jsme ale srovnali hru, kdy náš útok začal přesně zakončovat. Naší obraně se začalo dařit a díky tomu jsme šli postupně do vedení. Poločas jsme tak dohráli s výsledkem 7:12.
I ve druhém poločase se nám dařilo. Náš útok přesně zakončoval a my si tak postupně vypracovávali větší brankový náskok. V polovině poločasu se však našemu útoku přestalo dařit a soupeř nás začal dotahovat. Vzali jsme si oddechový čas, po kterém se naše hra opět srovnala. Utkání jsme tak dohráli s přehledem na výsledek 18:25.

TJ Vřeskovice – TJ Plzeň Litice 18 : 25 (7 : 12 )

Branky: Rojík 10, Mízler 8, Pelech 6, Vyoral 1

V neděli jsme opět zajížděli na hřiště soupeře, tentokrát TJ Příchovice. Toto mužstvo je na prvním místě v tabulce bez jediné porážky, tak jsme neočekávali jednoduchý zápas.
Kvalita soupeře byla patrná již od prvních minut utkání. Soupeřův útok předváděl velmi pěkné kombinace s přesným zakončením. Našemu útoku se v úvodu moc nedařilo a tak jsme díky tomu během pár minut prohrávali o 4 branky. Pak se nám ale začalo dařit a my jsme drželi se soupeřem krok a i se nám podařilo stáhnout brankový náskok soupeře na rozdíl dvou branek. V závěru poločasu se opět začal soupeř výrazně prosazovat a poločas tak skončil s výsledkem 16:10.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že celkově zlepšíme hru a zkusíme výsledek korigovat. To se nám postupně dařilo, kdy jsme opět v polovině poločasu dotáhli soupeře na rozdíl dvou branek. Ovšem závěr opět patřil soupeři a díky tomu utkání vyhrál s výsledkem 32:22.

TJ Příchovice – TJ Plzeň Litice 32 : 22 (16 : 10 )

Branky: Mízler 9, Pelech 7, Vyoral 4, Sak 2